UsługiSprawdź co oferujemy

Usługi
Dla Firm

Stworzymy dla Ciebie wysokiej jakości filmy korporacyjne, spoty reklamowe oraz filmy promocyjne, dzięki którym Twoja firma zarobi znacznie więcej.

Słowem korporacja w dzisiejszych czasach określa się wiele firm, również takich, które z prawnego punktu widzenia wcale korporacjami nie są. Filmy korporacyjne opowiadają o różnych tematach. Zaprezentujemy unikalne cechy Państwa marki, produktu czy usługi. Ukażemy w jaki sposób działa firma oraz pokażemy jak wygląda w niej kultura pracy Wywołamy emocje u odbiorców jak i zbudujemy wiarygodność marki.

Takie formy wideo najczęściej przeznaczone są do użytku, jako idealna wizytówka wideo do wykorzystania na stronach www, social mediach, konferencjach, prezentacjach itp.

Gwarantujemy pełną obsługę przedsięwzięcia od sprzętu najwyżej klasy, kamer 4K, stabilizatorów obrazu, dronów, oświetlenia studyjnego, poprzez doświadczonych operatorów i pilotów dronów, aż po montaż, efekty specjalne, spersonalizowane animacje oraz pomoc w organizacji lokacji, statystów, lektorów itp.

CENA: WYCENA INDYWIDUALNA

rene ranisch RZWy02DN0IU unsplash scaled
joshua hanson gOewl50OK5E unsplash scaled
teledyski

W pocie czoła nagrałeś i zmiksowałeś już swój utwór… a może całą płytę? Przyszła pora na teledyski, promujące Twoją muzykę – obraz, który będzie stanowić jedność z utworem oraz będzie zgodny z Twoją wizją.

W produkcji tego typu materiałów stawiamy na oryginalność, czyli coś co wyróżni Twój klip na tle całej konkurencji. Wykorzystujemy topowe kamery, drony, stabilizatory obrazu, oświetlenie, stroboskopy i wiele innych, aby oddać klimat muzyki.

Dobry teledysk to przede wszystkim pomysł, z którego przygotowujemy scenariusz, a następnie pomagamy na etapie preprodukcji w organizacji lokalizacji, statystów i rekwizytów.

Idąc z biegiem czasu wykorzystujemy efekty specjalne VFX oraz SFX, animacje oraz inne dodatki na życzenie – nie zapominając o dostosowaniu się do budżetu klienta.

CENA: WYCENA INDYWIDUALNA

USŁUGI DRONEM

To nie wszystko czym się zajmujemy! Jesteśmy bardzo otwarci na realizację wszelkiego rodzaju projektów. Nawet z lotu ptaka! Wykonujemy profesjonalne nagrania oraz fotografię z powietrza zarówno z dronów 4K, jak i dronów sportowych!

Wykonujemy zdjęcia dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych. Świadczymy usługi dronem dla branży budowlanej, deweloperskiej czy dla agencji nieruchomości.

Oferta polega na świadczeniu usługi fotografowania i filmowania dronem na potrzeby:

– prezentacji nieruchomości, osiedli i działek z zaznaczeniem wybranego obszaru. Prezentacja obiektu z bliższej lub dalszej perspektywy
– trudno dostępnych miejsc,
– uroczystości rodzinnych,
– zdjęcia obiektów,
– wydarzenia sportowe,
– widoki i panoramy,
– inspekcje budowlane,
– zdjęcia, filmy nieruchomości w trakcie budowy,
– zdjęcia, filmy nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż


CENA: WYCENA INDYWIDUALNA

clay banks 0VfnZbQd98c unsplash scaled
getulio moraes INNk0280jjM unsplash scaled
OFERTA WESELNA

Każde zlecenie wideo realizowane jest na jedną lub dwie kamery, a dodatkowo dorzucamy ujęcia z drona GRATIS! Filmy które tworzymy to teledysk, czyli skrót wesela (do 5min) oraz pełen reportaż (zazwyczaj 60-120min).

Klienci pakietu fotograficznego mają dodatkowo ślubną sesje zdjęciową w dzień ślubu. 

Jak działamy?

Swoją pracę zaczynamy od przygotowań w Waszych domach/mieszkaniach. Najpierw udajemy się do Pana młodego, następnie do Pani młodej. Są to krótkie przygotowania pokazujące jak się ubieracie, szykujecie na ten bardzo ważny w Waszym życiu moment. Fotografujemy oraz filmujmy również błogosławieństwa. Towarzyszymy Wam także podczas najważniejszego w tym dniu momentu – uroczystości ślubu. Podczas wesela rejestrujemy najważniejsze momenty, takie jak pierwszy taniec, wspólne zabawy, uroczyste krojenie tortu itp. 

Co Państwo otrzymują? W ciągu 14 dni od daty ślubu galerię 400 obrobionych fotografii z Waszego dnia dla Was i Waszych gości, pendrive na którym znajdziecie 400 fotografii poddanych starannej i autorskiej obróbce, a także fotoalbum formatu 25x35cm lub 30x30cm (20 stron) lub album tradycyjny, którego projekt i ostateczny wygląd wybieracie Wy. 

W przypadku pakietu filmowego otrzymują Państwo gustowny pendrive z reportażem oraz teledyskiem. 

Porozmawiajmy

O twoim

Następnym projekcie.