O NasPoznaj nas bliżej

O Nas
Kim jesteśmy?

Tworzymy filmy i zdjęcia
o której marzysz

Szeroki zakres usług to zdecydowanie jedna z naszych kluczowych zalet. Dzięki dobrze dobranemu zespołowi, jesteśmy wstanie zrealizować tak naprawdę każde zlecenie - od filmu weselnego, poprzez korporacyjne, aż do najbardziej szalonych teledysków. Przy większych projektach, nie wstydzimy się zaprosić do pracy innych, zaprzyjaźnionych przez nas osób z branży kreatywnej.
Jesteśmy wyjątkowo elastyczną firmą pod względem cenowym. Dopasowujemy się do portfelu klienta, tak aby każda produkcja filmowa lub sesja zdjęciowa, była wykonana na bardzo dobrym poziomie, za kwotę odpowiadającą klientowi. Lubimy się dogadywać.
Nasze nieszablonowe podejście do kwestii realizacji wideo, owocuje oryginalnymi pomysłami.
Z pomocą wszystkich dostępnych środków, przekładamy w najlepszej formie na stół montażowy. Często wrzuceni na głęboką wodę w ekstremalnych warunkach, filmujemy na granicy prawa, aby zadowolić kadrami nawet najbardziej wyrafinowane gusta.
Odpowiedni kontakt z klientem traktujemy jako PRIORYTET. Praca idzie sprawniej oraz z lepszymi efektami, kiedy mamy możliwość poznać bardziej klienta - a do tego zawsze zmierzamy.

Nasz zespół

Razem tworzymy coś wielkiego

Zgrany zespół to podstawa naszego sukcesu.

Poziom zgrania zespołu
Zaangażowanie
11111 2 scaled
Artur Syguła
11111 3 scaled
Szymon Kocjan
11111 4 scaled
Dominik Garus
11111 5 scaled
Adrian Kuboń

Porozmawiajmy

O twoim

Następnym projekcie.